Lapseki Masaj Emet

Lapseki masaj Vücudun tam anlamı ile gevşemesi ve dinlenmesi için masaj oldukça gereklidir. Farklı vücut bölgelerine özel teknikler ile uygulanan çeşitleri bulunur. Uygulama bölgesinde bulunan kaslara göre değişiklik göstermektedir. Yapılan ve uygulanan tekniklere göre farklı isimler verilir.

Lapseki mutlu son hamam

Ekstra bir alete gerek yoktur masaj yapılırken. Kişinin kendi gücü, ağırlığı ve yağlar ile yapılır. Vücuttaki kaslara eller ile uygulanan doğru teknikler sayesinde kusursuz bir deneyim yaşanır. Artık günümüzde bu alanda tam anlamı ile eğitim almış kişiler bulunur.

Lapseki hamam sauna

Vücutta bölgelere göre yapılan teknikler değişir. Büyük vücut alanlarında kaslar daha büyük olacağı için baskıcı ve yoğurmalı teknikler kullanılması gerekir. Lapseki masaj . Küçük vücut alanlarında parmak hareketleri yeterli olmaktadır.

Vücudun tamamen yağlanması masaj için çok önemli aşamalardan bir tanesidir. Vücudun yağlanması aşamasında rahatlatıcı etkisi olan herhangi bir yağ kullanılabilir. Ayrıca özel olarak hazırlanmış yağlarda kullanılabilir. Vücudun yağlanması kaslar üzerinde yapılacak hareketlerin daha kolay yapılmasını sağlayacaktır. Parmak uçları, avuç içleri ile teknikler uygulanır. Tüm vücuda uygulanan hareketler ile vücudun gevşemesi sağlanır.