Çanakkale Mutlu Son Neşe(M)

Çanakkale mutlu son yaptırmaya karar verdiğimde ilk müşterilerimden birini anlatmak isterim. Çok güzel ve bakımlı bir kadın olduğumda hızlı bir şekilde duyuldu. Bu yüzden telefonum hiç durmadı.

Çanakkale masaj salonu

Dürüst olmak gerekirse, bunu yapmaya başladığımda çok yorulacağımı düşünmemiştim. Bu yüzden ilk etapta korkmaya başlamıştım, bu yüzden ciddi sağlık problemleri yaşıyordum. Bir ara verdikten sonra tekrar devam etmeye karar verdim. Bir ay aradan bir gün sonra telefonum çaldı. Ben müsait olduğunda seni görmek istediğini söyledi.

Çanakkale mutlu son

Ona sadece lüks otellerde ya da özel bir evde buluşabileceğimizi söyledim. Daha sonra bir evinin olduğunu ve mesajını akşam 8-9’da bekleyen bir mesaj olarak alacağını söyledi. Telefondaki sesin boğuk ve gizemli olması beni çok etkiledi. Bu bir müşteriyi ilk düşündüğüm zaman. Gece için heyecanlandım ve en güzel şekilde hazırlanmaya karar verdim.

Çanakkale masaj mutlu son

En sevdiğim jartiyerde kırmızı mini etek giydim. Güzel bir bluz giyerek tüm vücut çizgilerini ilk görüşten göstermek istedim. Çanakkale mutlu son . Makyajımı tamamladım ve yola koyuldum. Aradıktan sonra evi buldum. Oldukça lüks görünen bir apartman dairesiydi. Ben bunu beğendim. Daireye doğru adım attım ve müvekkilimin kapısını çaldım. Çok yakışıklı bir adamım var. Beni çok nazikçe karşıladı ve içeri girmeme izin verdi. Erkek arkadaşı kapı çalmıyor gibiydi. Hemen yürüdüm ve kendime bu gece bu yakışıklı adama en güzel muameleyi yapacağıma söz verdim. Bana bir içki ikram etti, öyleydin, o zaman yatak odasına gidelim dedi. Kabul ettim ve yatak odasına gittim. Bir problemi var gibi görünüyordu ve kafasını parçalamak istiyordu. Tam da bu yüzden buradaydım. Sadece sevişiyorduk. Resmi olarak duygusal bir aşk geçirdik. Çok hoş biriydi ve sevdiğimiz zaman beni yavaşça girdi. Kendisini boşaltırken beni tahliye edebiliyordu. Bir yabancıyla iyi bir seks deneyimi yaşayacağımı düşünmemiştim. Ben içerideyken daha azgın ve istekliyim, taramayı hızlandırmak için demirdeki dickin deşarjı ile onu diriltmek istiyorum. Şimdi becerildiğini biliyordu ve beni daha rahat buldu. Benim esnek derim ellerindeki kıvama gelen bir hamur gibidir, bana ihtiyaç duyduğunda beni büyümüştü ve suçlular bir zevkti. Artık en iyi seçimi yaptıklarını biliyor ve uzun bir süre işin tadını çıkararak ve benimle dalga geçmenin keyfini çıkararak, benimle dalga geçebiliyor. Zirvede olduğumuz bir zamanda boşaldığımızda derim artık onunla bütünleşmişti. Onun kıçı hala benim içimdeydi ve bu çılgın seks gerçekleşmişti.