Bayramiç Evde Masaj Behi̇n

İnsan bedeni oldukça fazla sayıda hassas noktaya sahiptir. Bu hassas noktalar arasında lenf bezleri ve kılcal damarlar da yer almaktadır. İşte masaj seansları sırasında bu hassas noktalara temas uygulanması durumunda bu noktalar belirgin bir şekilde uyarılacak, bunun üzerine pek çok sistem aktif hale gelecektir.

Bayramiç mutlu son evde

Söz misali lenf bezlerine uygulanacak olan basınç sayesinde lenfosit adı verilen salgı çok daha yoğun bir şekilde salgılanacak, bu da bağışıklık sisteminin güçlenmesini; doğal olarak vücudun hastalıklara karşı çok daha dirençli hale gelmesini sağlayacaktır. Şüphe yok ki hormonal sistem üzerinde de masaj çok sayıda etki meydana getirecektir.

Bayramiç evde mutlu son

İşte bu etkilerin başında da ilk olarak mutluluk verici hormonların artışı ve strese yol açan hormonların baskılanması gelmektedir.

Ancak fayda sağladığı hormonların sadece bunlar ile sınırlı olmadığını da bilmek gerekir. Neredeyse tüm hormonları düzene sokan bu uygulama, vücuttaki atık maddelerin uzaklaştırılması yönünden de son derece yararlı olacaktır. Bayramiç evde masaj . Tüm bunlar sağlayabilmek için ise belirli aralıklar ile masaj salonlarının ziyaret edilmesi gerekmektedir.