Ayvacık Mutlu Son Gülseli̇

Ayvacık mutlu son İnsan bedeni üzerinde fiziksel ve zihinsel etkiler oluşturan bu hareketler, elle, su ile ve elektrikli cihazlar ile yapılmaktadır. Uygulama türüne göre, bazen tek el, bazen çift el, bazen de sadece parmaklar kullanılarak yapılmaktadır.

Ayvacık mutlu son masaj

Tüm uygulamalarda, sıvazlama, yoğurma, gerdirme, esnetme ve darbeleme yöntemleri kullanılabilmektedir. Uygulama çeşidine göre hareket ve alet seçimi yapılır.

Klasik masaj uygulamalarında, çift el kullanılır ve ilk başta, tüm vücut sıvazlama yöntemi ile iyice gevşemesi sağlanır.

Ayvacık masaj salonları

Hareketler ritmik olarak yapılır ve eller vücut üzerinden hiç kaldırılmaz. İyice gevşediği görülen vücutta, seri hareketlerle yoğurma işlemine geçilir ve kas bölgeleri iki elle birlikte iyice yoğrularak esnetilmeye çalışılır. Ayvacık mutlu son .

uygulamaları esnasında bir takım acılar hissedilebilir ancak daha sonra yerini rahatlamaya bırakacaktır. İyice yoğrulan kasların gevşediği ve vücudun canlandığı hissedildikten sonra, yine eller hiç kaldırılmadan, tekrar sıvazlama hareketlerine geçiş yapılır. Bu sıvazlama hareketleri ile vücudun sakinleşmesi ve tamamen dinlenmesi sağlanır. uygulamalarında, kişinin üşümemesine ve terlememesine dikkat edilmeli, oda sıcaklığı ona göre ayarlanmalıdır.